אאוטסייט טכנולוגיות | הקמת אתרי אינטרנט | תיק עבודות

במסגרת שירותי הקמת אתרי אינטרנט ומתן שירותי אינטרנט מורחבים, אאוטסייט טכנולוגיות פועלת תמיד לשביעות מלאה של רצון הלקוח ומתן פתרונות מקיפים, תוך עבודה מקצועית, אמינה ואדיבה. להלן מספר דוגמאות לעבודות שונות, בצירוף חוות הדעת של הלקוחות:

קובי היקר!
זה התחיל בהצעות מחיר ממך ומבוני אתרים אחרים.. המחיר שלך היה סביר אך מה שהיה חשוב עבורי הוא בעיקר המקצועיות..
לאחר קבלת הצעות מחיר מספקים שונים, בחרתי לעבוד איתך כי היית נשמע לי חדור מטרה! והרגשתי שאם אתה תיקח את הפרוייקט של בניית האתר שלי אתה תעשה זאת מכל הלב! היום, לאחר שהאתר מוכן אני רוצה להודות לך על ליווי מושלם לאורך כל הדרך! בכל פעם ששאלתי – ענית. בכל פעם שביקשתי – נענת בחיוב. מודה לך על הסבלנות (ואני פרפקציוניסטית מאוד כמו שכבר שמת לב), ומודה לך על התוצאה המהממת של אתר מרשים וברמה הגבוהה ביותר!
מאחלת לך הצלחה בהמשך דרכך! תודה רבה! לינוי פלאש בר.

לינוי רביבו | פלאש בר – אטרקציות לאירועים

קובי אלוף ורמה מעל כולם בתחום.
אדיב ומקצועי אפילו בשעות לא שגרתיות רק בשביל שאהיה מרוצה תודה רבה על הזמן המחשבה היצרתיות והיחס החם ממליץ בחום!

אבשלום פיומי | מוסך משאיות מרכזי

אני רוצה לציין לשבח את השירותיות האיכות והעמידה בזמני העבודה הלא שיגרתיים והכל במטרה להשביע את רצון הלקוח.
יישר כוח גדול ותודה רבה!

דרור חיימוף | רואה חשבון

אני רוצה להמליץ בשמחה על קובי מאאוטסייט.
זכיתי לשירות אדיב ומקצועי עם חיוך וסבלנות במחיר הוגן ביותר!
תודה קובי על האתר המושלם!

ליטל אוגוסט הראל | שותפה ובעלים, גולדברג הראל ושות'

אנו מעוניינים לציין את שביעות רצוננו מעבודתו של קובי בן-טאטא. שיתוף הפעולה מסירותו לשלושה פרוייקטים שאנו סמכנו וסומכים על עבודתו שבמיוחד עומדים בזמנים שאנו מכתיבים לו והדייקנות והמקצוענות אותה הפגין.היום אנו רואים בקובי כחלק מכל הפרוייטים הבאים שלנו.

מרסל קדוש | בעלים, גורל אסיסטנס

פרוייקטים נוספים:

קיבלתי שרות מושלם – לאורך כל חיי פיתוח המוצר, החל משלב הדרישות, ובהמשך בתהליך העיצוב וכן באיכות התוצר. מהירות התגובה להערותיי במהלך הפיתוח היתה מעולה. כמו-כן הייתי רוצה לציין את הפשטות שבעבודה עם OUTSITE – בלי ביורוקרטיה ובלי מסמכים פורמליים מידי. פשוט גישה של JUST DO IT.
אני ממליץ בחום רב ובהחלט אפנה לחברה זו בעתיד.

אתר "מאירה מעדיה" – לימוד עברית לדוברי אנגלית

בחרנו באאוטסייט לאחר שעבדנו עם חברה אחרת, הציפיות שלנו היו גבוהות ואכן קיבלנו מה שרצינו ואף יותר , הכל מתחיל בשירות המצוין והקשר היומיומי, כל שאלה שעלתה במהלך הפיתוח נענתה במהירות ולא נשארנו ללא תשובות או פתרון, המערכת שנבנתה לנו משאירה אותנו עצמאיים כמו שביקשנו ללא תלות באיש טכני, כבר יש עוד פרויקט שאמור לצאת ובטוח שנרכוש את שירותיה של אאוטסייט, יותר מזה אנחנו גם ממליצים לחברים שרוצים לבנות מערכת מורכבת כזאת לעבוד עם החברה הנ"ל. מומלץ בחום

חברת AGRe | מערכות פיננסיות

קובי בן טאטא עשה עבודה מקצועית ביותר! ברמת שירות וזמינות גבוהה בכול הנוגע לאתר ה-GSIF.

אתר תפעולי | ארגון GSIF

אאוטסייט טכנולוגיות פנו אלינו בבקשה לבניית אפליקציה מיוחדת לאייפון לשם גיוס תרומות ומעקב אחרי דגל אורות התקווה בזמן קמפיין דגל האורות 2010.
אני חייבת לציין שלצד המקצועיות הרבה, העבודה מול אאוטסייט טכנולוגיות היתה נעימה, זמן התגובה היה מהיר ומידת ההיענות של החברה לצורכי הפרוייקט היתה מרשימה, כולל התממשקות עם אתר האינטרנט והחשבון המיוחד שנפתח לצורך כך בפייסבוק. וכל זאת בתרומה מלאה וללא בקשת כל תמורה.
אני בהחלט אשמח לעבוד מולם גם בעתיד בפרוייקטים נוספים של העמותה וכמו כן אשמח לפתח אפליקציות דומות לפרוייקטים שונים שלנו ע"מ להשתמש בהן גם ככלי שווקי של העמותה לציבור הרחב ולא רק ע"מ לגייס תרומות.
אני, בשם עמותת עלם, מודה לאאוטסייט טכנולוגיות על הפניה אלינו ועל תרומתם לקמפיין. תודה רבה!!

חיה זלצר | מנהלת תקשורת שיווקית, עמותת עלם

חוות דעת נוספות של לקוחות מרוצים:

קובי המומחה עזר לי לפתור את הבעיה, מאוד מקצועי. ממליץ בחום.

תרגומביט בע"מ, סיוע בהסדרת אתר ודומיין – דומיין נט / וויקס

עבודה מקצועית ושירות מעולה. אני ממליץ לכל מי שרוצה לעשות עבודה אצל קובי. קיבלתי בדיוק את את מה שרציתי עם ליווי מקצועי וטיפול בבעיות בסבלנות עד שהעבודה הסתיימה. בקיצור-הייתה חוויה חיובית ביותר.

אלון אפשטיין

קיבלתי את העבודה כהובטח בזמן! היה כייף לעבוד עם קובי. אשמח לעבוד איתו גם בהמשך 🙂

KoolaDesign | חברת עיצוב

ברצוני להודות לקובי באופן אישי על המקצועיות והאדיבות. קובי ביצע את העבודה ביעילות ומהירות רבה מהצפוי. מתכנת מצויין ואני איעזר בו בעתיד.

HostPress – אירוח אתרים בוורדפרס

האתר החדש בהחלט עונה על ציפיותי ואף למעלה מזה. תהליך העבודה הי מאד דיאלוגי. האתר בסופו הרבה יותר מורכב ממה שחשבתי בתחילה, וקובי העלה אותו לרמת איכות גבוהה ממה שציפיתי. קובי גילה גמישות רבה ונענה לכל אתגר. השירות היה נעים ענייני ומיידי. השינויים הדחופים גרמו לעיכובים והפרוןיקט נמשך מעל הצפוי במידה מסוימת.

עודד ניב | מנכ"ל משותף, מלונות בית קטן